חברת לינדו בע"מ (lindo.co.il) יבואנית הגדולה בישראל של בשמים, מוצרי קוסמטיקה ומוצרים  לשיער.

אנו מייבאים  את מוצרינו ביבוא מקביל, יבוא זה נותן לנו יתרון מאוד משמעותי על המתחרים שלנו בתחומים השונים, מהסיבה שאנו לא כפופים למחירים המוכתבים על ידי היבואנים הרשמיים, לכן אנו יכולים לומר בגאון שהמחירים שלנו הם הזולים ביותר שניתן למצוא בשוק, יתרון נוסף וגדול שלנו הוא נושא הכמויות של המוצרים ותחלופה גבוהה מאוד.

אנו היחידים בשוק הבישום שיכולים לעשות הנחות על מותגי על כגון: גוצ'י, פראדה, תיירי מוגלר, שאנל, קריד, כריסטיאן דיור, והרשימה עוד ארוכה מאוד.

תחום נוסף הוא בשמים נדירים שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר כמו אברקומבי, דרקר נואר, עדן ולו לו של קאשרל, גוצ'י ראש, אנווי של גוצ'י, וגם כאן הרשימה עוד ארוכה.

מעבר לנושא הבישום, אנו מחזיקים מוצרי קוסמטיקה מקצועיים, אשר משווקים דרך קוסמטיקאיות, כמובן במחירים הרבה יותר זולים, עם מגוון יותר רחב, אנו מבטיחים תחלופה גבוהה מאוד של המוצרים, תקפים ארוכים, מבצעים לכמויות.

מוצרי קוסמטיקה מקצועיים ומקוריים של דרמלוג'יקה, יונקה, ג'יג'י, ד"ר כדיר, אנה לוטן, הולילנד, פיטר תומס רוט', כריסטינה, פריורי, מארי קור, קארט, רויאל קאר, חביבה ריבקין.

לינדו היא גם היבואנית של ויקטוריה סיקרט בישראל, כמו כן המותג האמריקאי באת' אנד בודי וורקס, ניתן להנות מהמגוון הגדול ביותר  בארץ, באתר ובחנויות הרשת.

על זאת יש להוסיף את המוצרים של חברות לשיער, כמובן מוצרים מקצועיים, עם תחלופה גבוהה, כמויות גדולות, מבצעים לכמות.

החברות לשיער הן פול מיטשל, שוורצקוף, סרינה קיי, היירקופ, קווה קווה, ווטליין, רבלון, ביוטופ.

לינדו בע"מ קיימת מעל ל – 8 שנים, מונה 4 סניפים במרכז הארץ, בתור חברה עם יבוא גדול, אנו מעודדים קנייה של כמות גדולה במחירים מדהימים.

אנו מספקים את מוצרינו לכל הארץ, בעזרת שליח עד בית הלקוח, כמעט ללא יוצא מן הכלל תוך יום עסקים אחד בלבד, מטרתנו היא לתת מענה לצרכן הישראלי, לחווית שירות ומוצרים במחירים שמתאימים לכל כיס.

 ניתן לעשות הזמנות דרך האתר 24/7, וכמובן שניתן להתקשר אלינו למרכז ההזמנות לטלפון 077-9113333, ימים א'-ה' 9:00 עד 19:00 או לכתובת המייל שלנו service@lindo.co.il.